Lemurská záhněda + fantom + rutil

Vyprodáno

Lemurská záhněda, jako surový krystal do ruky, kterým můžeme energie směřovat, ukotvovat a dávat do posvátné geometrie. Je to krystal nesoucí velmi hluboké energie s vnitřními pyramidálními fantomy a světelnou špičkou. 

Takovýto krystal můžeme použít pro odkrytí vzniklých bodů v nás, které jsou propojeny s určitým strachem, blokací, obavami ze změn. Všude, kde nám naše tělo - vědomí brání v příjetí Nových energií do našeho tělo. Může nám pomáhat tyto situace odkrývat i u ostatních, pokud jsou s tím jejich Duše v souladu, a tím pomáhat i na jiných, než Vědomých úrovních.

Krystal v sobě nese také uklidňující energie, která nám pomůže, když toho budeme mít mnoho, abychom cítili sami sebe, své jádro a nebyli ovlivnění druhými, či okolím. 

Je zde klíč, že je potřebná Krystalická proměna skrze naše fyzické tělo, v propojení s úrovni DNA. Neoddělovat se od hmoty, ale být v souladu a harmonii se Světlem - Temnotou. 

Záhněda nás také otevírá léčení těch nejhlubších energiích v nás, propuštění bolesti, smutku, nenaplnění, samoty vzniklé jak na Zemi, tak mimo ni.

Se Záhnědou můžeme pracovat tak, jak pocítíme, ukotovat věci do hmoty, uklidňovat své pole, odejímat cizí energie, ale také stahovat vize, přání, energie, na které jsme připraveni vykonat je na Zemi v tento čas...

1 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ