Dévická záhněda + fantom

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda dévického chrámu, která v sobě nese také vnitřní fantomy, které jsou propojené s hlubokou moudrostí, prožitými zkušenostmi a Galaktickým vývojem. Je to živoucí krystal plný světla, vnitřních světů které se nadají skrze fotografii zachytit. 

Je to záhněda, která nese světlo, avšak pomáhá jemnohmotným bytostem, aby mohli v této krystalické sféře ukázat své chrámy, světelné prostory a místa, která jsou s nimi propojená. Jsou to světy, které mnoho z nás velmi dobře pozná.

Tyto bytosti mohou být právě díky krystalu ve fyzické i jemnohmotnější úrovni, tzv. mezi světy. Křišťál je jejich vstupní bránou do fyzické přítomnosti. Takže krystal bych položila na nějaké místo, které je poblíž rostlin nebo na nějaké pěkné místo, kde budou mít svůj prostor, pokud by se fyzicky chtěli ukázat :) S rostlinami velmi dobře spolupracují, můžete jim vytvořit takové místo, kde se budou cítit dobře a v bezpečí. 

Bytosti přicházejí s určitým poučením, předáním, zprávami jako Průvodci i jako učitelé. 

Zároveň i oni se od nás učí věcem, které jsou typické a výjimečné pouze pro lidi na Zemi. Tím, že jsou propojeni s námi i s fyzickým životem na Zemi tak jsou těmi, kteří nám velmi blízce rozumějí v našich lidských potřebách a otázkách každodenního života, neboť život na Zemi je velmi unikátní pro všechny sféry.

Je to o vzájemné komunikaci, předáních, učeních a radách, určitých postupech a možnostech dalšího vývoje bytostí a zkušeností pro které se rozhodneme. Je zde i spolupráce a procházejí zkoušek, které nás zajímají pro vývoj naší duše, ale i kolektivní nápravu, pocítění.

0,72 kg 

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ