Záhněda - Kristovské Vědomí + fantom - 1,35 kg

Vyprodáno

Nádherná výjimečná záhněda Kristovského Vědomí, kde zároveň nese hluboký fantom a na straně krystalu jsou barevné kytičky, je to jako hlubina vodního oceánů, kde jsou skryté poklady a krása vodního světa, která ve svých hlubinách nese obrovskou moudrost. 

Záhněda je leštěná, aby vyniklo vše, co krystal uvnitř nese, Je to kámen  ve své dokonalé formě 7x3 a 3x3 poměrem stran. Je to nádherná špice plná života, ale i mnoho skrytého. Fantom je duch, který je v krystalu ukotven a se záhnědou propojený, na fotkách tak zcela nevynikne krása, kterou krystal ukrývá. 

Tato záhněda pomáhá ukotvovat nejen na Zemi, ale také v našem těle a žití - Kristovské energie,  Kristovské Vědomí. Kristovské energie, které se šíří světlem a prostorem,

Nemusíme nikomu nic vnucovat, lidi přesvědčovat, obhajovat své názory, neboť Pravda a Kristovské Energie jsou jako čistá Pravda, která lze velmi průzračně vidět a především cítit. Jsou to energie a kódy, které se předávají a zesilují skrze čistotu našeho Srdce, našich záměrů, spolupráce, neposuzování, nehodnocení, ale respektování každé živoucí bytosti, jenž tady má svůj úkol i svůj záměr.

Kristovská záhněda nás učí pokoře ve všech situacích, vděčnosti k darům života, toho, co zde na Zemi můžeme prožívat, abychom nikdy nezapomněli na hodnoty, které nás dělají tím, kým jsme.

Nalazuje nás na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií a informací do našich fyzických těl, až do úrovně DNA nejen pro nás, ale působí na kolektivní vědomí.

Vnitřní hluboký fantom je jako rádce, průvodce záhnědy, kde nám pomáhá odkrýt v sobě hlubiny, které ukrývají ty nejzářivější poklady, které nemáme hledat navenek a u ostatních, ale právě u sebe, uvnitř sebe... 

Mistr má 1,35 kg

6 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ