Záhněda fantomová + křišťál

Vyprodáno

Mystická fantomová záhněda, která je propojený s hlubokou modroustí, osobního vývoje duše, vesmírného řádu, multidimenzionality. Ze spodní strany krystalu si můžete všimnout, že má bílou křišťálovou část, ze které se pak až stala záhněda. Takže tento křišťál nese jak velmi silnou ukotvující schopnost, tak také díky bílého světla veškeré paprsky a univrzální schopnosti křišťálu...

Fantomová záhněda a jeho moudrost přináší informace a energie pro uzdravení planety Země a pro otevření léčitelských schopností každého z nás.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovním vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Krystal nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.

Pomáhá nám v koncentraci a zaměření své energie na to, abychom věci dokončovali a projevili je v hmotě. Pomáhá nám při nových projektech a v nových obdobích našeho života.

Záhnědy jsou velmi moudré krystaly, jenž v sobě nesou mnoho krásných poznání a předání pro nás. Jsou také dobří ochráni a odkloňují od nás negativní energie druhých lidí.


1 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ