Záhněda fantomová + Kristovské Vědomí + portál

Vyprodáno

Nádherná fantomová záhněda Kristovského Vědomí.

Velmi ojedinělý kousek, kdy ze spoední strany můžete vidět bílý křišťál ve tvaru šestistěnu, kdy poté začíná tento krystal růst v záhnědu. Nese tedy určitý vývoj, pochopení a rozhodnutí Změny. Ať jsme tím, kým jsme a máme nachystané plány a úkoly Duše, ve finály je vždy na nás to poslední slovo pro naše rozhodnutí. Rozhodnutí, které nic nepopírá nebo nemá energii nějakého nevyplnění, ale rozhodnutí ze Srdce jako opět nová nádherná zkušenost. Nic není dané a vše se mění. 

Fantomová záhněda v sobě nese také 3 portály, jenž jsou pohlcující a jejich energie nás bere na místo, kde nás čeká určité předání.

Krystal nám pomáhá jít do hloubky sebe sama, uzřít skutečnost, nikoliv vytvořené iluze. Osvobodit se od všeho, co jsme přijali nebo přebrali ale ve skutečnosti tím nejsme.

V této energie se poté zaměřit na věci, projekty, které mám vykonat a potřebné věci uvádět do praxe, do hmoty - energie i projekty DOKONČOVAT. Nezůstat jen u snů a u vizí, plánů.

Krystal a jeho moudrost Fantomů, duchů krystalu přináší informace a energie pro naše napravení, vnitřní nastavení, znovuaktivaci světelné DNA a kódy a klíče k uzdravení nás samých, našich podvědomí a společným konáním také planety Země.

Záhnědy jsou velmi moudré krystaly, jenž v sobě nesou mnoho krásných poznání a předání pro nás. Jsou také dobří ochráni a odkloňují od nás negativní energie druhých lidí, či zobrazení našich negativních vzorců. 


2 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ