Záhněda hluboká - Madagaskar 1,2 kg

Vyprodáno

Naprosto nádherná záhněda s ploškou, jako světelný hladký krystal do prostoru, ale také do rukou, či přes noc na noční stolek. Jedná se opravdu tmavou barvu záhnědy, která nešla na fotkou zachytit. 

Jakmile do krystalu pronikne světelný paprsek, krystal se celý prozáří a ukáže své vnitřní poklady a světelné vrstvy. Je to jako pozorovat nebe a roj andělů a různých bytostí, které se zde zjevují. Krystal je velmi živoucí, aktivní a zároveň v sobě má onu potřebnou hloubku, kterou záhnědy nesou, aby nám pomohli stáhnout veškeré duchovní Vědomí do našeho tělo. 

Pomáhá jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, ale také přijímání vysokých dávek světla ve spojení s naším fyzickým tělem...

Tento krystal je vhodný mít mimo jiné také přes noc nebo pokud se ve svém těle nebudete cítit úplně příjemně. Díky silným vlnám světla.. tato záhněda pomáhá v přijetí, puštění starých věcí a přijetí Nových energií a kódů až na DNA a buněčné úrovni...

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce.

Je zde pro ukotvení naší multidimenzionality na Zemi, pochopení naší esence na Zemi a stáhnutí veškerých darů, síly, jenž se zde má projevit. 

Záhněda má plošku, na které může stát a je z ráje - z Madagaskaru.

3 333,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ