Záhněda ISIS + fantom + souhvězdí Labutě

Vyprodáno

Výjimečná světelná záhněda v posvátném tvaru ISIS s vnitřním fantomem a propojením se sférou ze svouhvězdí Labutě.

Krystal postupně otevírá energetické zámky a brány, které v krystalu můžeme odkrýt a putovat těmito vrstvami a energetickými úrovněmi jak pro naše nové předání a načerpání určitých znalostí, tak také pro naše rozpomenutí a přijetí osobních darů, vše v souladu s tím, na co už jsme připraveni.

Záhněda je propojena s bytostmi a sférou ze souhvězdí labutě, což je sféra krásy, jemnosti, něhy, čistoty, propojení a bezpodmínečné lásky.. Sféra, jenž nás učí vidět veškeré situace očima lásky a naladit se na věci ze své skutečné podstaty.

Přijmout a bezpodmínečně milovat sami sebe, a tím vyzářit tuto lásku do Vesmíru. Dovolit si plně přjímat Lásku od ostatních, dovolit si být hýčkaný a plně se otevřít.

ISIS krystal je silným léčitelským krystalem, je nositelem mystrérií a zasvěcení, kterými jsme prošli a ke kterým máme kolektivně přístup a které tak máme možnost znovu zaktivovat a ukotvit na Zemi, aby mohla mnohá z nich znovu ožít.


4 500,00 Kč

Krystal ISIS nám ukazuje, že každý z nás nese důležité schopností, které máme odkrýt, plně poznat SAMI SEBE, Vědomí sebe ukotvit a žít ho v každodenním životě. Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a děmito dary pomáhali lidstvu...

V propojení s Fantomem, jej číní opravdovým pokladem, jenž propojuje Vědomí Jednoty, zasvěcení, hlubokou Galaktickou moudrost.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ