Záhněda ISIS pulzních léčivých paprsků

Vyprodáno

ISIS záhněda, která je prostoupena pyramidovými fantomy a léčitelskou zelenou esencí, která se skrze špičku krystalu vysílána pulzními paprsky. 

Tento krystal už je pro ty, které volá srdce nebo už s nějakými léčivými krystaly pracovali. Jeho světlo je velmi silné, prvně se s námi bude propojovat a nalazovat se na to, jak pracujete, jaké esence máte.

ISIS záhněda nám pomáhá ve stahování aktuálních energií a vibrací a překódování toho, co již s námi není v souladu. Surovou špičkou můžeme léčit, odstraňovat negativní energie nejen z těl, shluky, implantáty, ale také harmonizovat zvířata, naše prostředí. 

ISIS krystal má sám o sobě vyrovnávající a léčivé schopnosti. Harmonizuje nás a pomáhá nám dostat naše tělo do přímého propojení s Duchem, Vyšším Já. Pomáhá ukazovat a pochopit naše schopnosti, poznat svoji esenci, plně poznat SAMI SEBE.

Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a děmito dary pomáhali lidstvu.

Dovolili si projevit sami sebe, cítili, že na to všechno nastal ten pravý čas. 

Záhnědová ISIS hůlka má 15 cm

2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ