Záhněda katedrálová špice + strážce záznamů + samoléčitel

Vyprodáno

Hluboká a přitom velmi světelná záhněda, jenž má katedrálovou špici, je strážcem záznamů a zároveň z druhé strany špice se jedná o zahojený krystal Samoléčitel. Jedná se tak o velmi silný mistrovský kousek. 

V tomto krystalu je toho více ukryté energeticky i ke čtení, jako záhněda samoléčitel nese informace a energie k pochopení rovnováhy a důsledky zdraví nejen fyzického těla. Odemyká v nás schopnosti pro samoléčení, omlazení, regeneraci, kterou v sobě můžeme opět aktivovat, jsou zde klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouší a aktivuje v nás různé schopnosti. 

Záhněda je zároveň strážcem záznamů, dospěla své fáze osobnosti Já Jsem a proto se energeticky stala katedrálovou špicí. 

Většinou jsou katedrály propojené s uchováním určité specifické energie a také Věděním jako takovým. Skrze krystalické Vědomí se mohu napojovat na chrám, kde mohu načerpávat, vzdělávat se, hledat odpovědi nejen na mé osobní otázky, ale otázky MnohoVesmíru. V krystalovém chrámu mohu přijímat a ukotvovat své poslání svou esenci na Zemi a nechat se otevírat, přijímat na všech úrovních. Pochopit sám sebe skrze galaktické Vědomí. 

Tento krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem e a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl, najít kódy samoléčení a šířit je s ostatními, prvně ale vše obsáhnout sám do fyzické úrovně.

Je zde síla odhodlání, že nic nedokáže zastavit váš posun Vpřed. Je zde ukotvení a pochopení toho, s jakou přesností jste vedeni, jak máte postupovat, jak věci pozorovat a organizovat.

4 000,00 Kč

Vše se děje tak, jak má, nehodnoťme, věřme, konejme kdy máme, stahujme nové technologie, nové myšlenky, prozkoumejme nové cesty, vykonejme vše v naší fyzické realitě. Odpočívejme pokud nám k tomu vesmír dává prostor, určité zastavení totiž není zastavení, ale přípava na velkou vlnu, na jejímž vrcholu poplujete...

Záhněda katedrálová špice má 0,85 kg


OBECNĚ ZÁHNĚDY

Záhněda je úžasný krystal, který nám pomáhá v uzemňující a v ukotvení veškerých duchovním energií do našeho pole. V příjetí Nových energií a kódů a jejich uchopení až na buněčné úrovni.

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov. Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce. Tím nemít energeticky otevřené kánály a cesty, které nás nadchly, ale kde už nechceme věnovat energii.

Krystal nás učí přijímat hmotu, finance a společnost jako takovou. Pomáhá nám v propojení se s matkou Zemí, rovněž s pocítěním a přijetím vlastního těla, vnímat jeho signály. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ