Záhněda Kristovské Vědění

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda ve své dokonalé formě 7x3 a 3x3 poměrem stran. Je to nádherná špice plná duhy a vnitřních světů, její energie jsou velmi nové, lehké, hravé ale zato velmi přímé, aby byly věci, které skrze krystal přichází správně pochopeny. 

Křišťál nese Kristovské energie, které se pomocí záhnědy nejen mají ukotvit na Zemi, ale především jejich žití v každodenním životě. Kristovské energie, které se vyzařují skze své Srdce, skrze naše Bytí. 

Nemusíme nikomu nic vnucovat, lidi přesvědčovat, obhajovat své názory, neboť Pravda a Kristovské Energie jsou jako čistá Pravda, která lze velmi průzračně vidět, cítit. Jsou to energie a kódy, které se předávají a zesilují skrze čistotu naše Srdce, našich záměrů, spolupráce, neposuzování, nehodnocení, ale respektování každé živoucí bytosti, jenž tady má svůj úkol i svůj záměr. 

Kristovská záhněda nás učí pokoře ve všech situacích, vděčnosti k darům života, toho, co zde na Zemi můžeme prožívat, abychom nikdy nezapomněli na hodnoty, které nás dělají tím, kým jsme. 

Nalazuje nás na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií a informací do našich fyzických těl, až do úrovně DNA nejen pro nás, ale působí na kolektivní vědomí.


2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ