Záhněda Kristovského Vědomí + fantom 0,4 kg

Vyprodáno

Nádherná záhněda Kristovského Vědomí s vnitřními fantomvy.  

Krystal a jeho moudrost Fantomů, duchů krystalu přináší informace a energie pro naše napravení, vnitřní nastavení, znovuaktivaci světelné DNA a kódy a klíče k uzdravení nás samých, našich podvědomí a společným konáním také planety Země.

Kristovské krystaly jsou plné Lásky a pochopení. Prošly si svou cestu, a tak dokáží vnímat individualitu a potřeby každého z nás.

Je to velmi moudrý krystal, jenž v sobě nesou mnoho krásných poznání a předání pro nás. Jsou také dobří ochráni a odkloňují od nás negativní energie druhých lidí, či zobrazení našich negativních vzorců.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovním vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Krystal nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.

Pomáhá nám v koncentraci a zaměření své energie na to, abychom věci dokončovali a projevili je v hmotě. Pomáhá nám při nových projektech a v nových obdobích našeho života.

Jak nahoře, tak dole. Jak vně, tak uvnitř. 


2 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ