Záhněda Channelingový krystal + fantomy

Vyprodáno

Nádherný světelný záhnědový sloup v geometrickém tvaru jako channeling krystal pro přijímání a stahování informací, které k nám chodí jak pro osobní rozpomenutí, zapadnutí dílků do skládačky, tak pak také informace a energie pro celkový Vzestup planety Země a Lidstva. 

Výjimečná světelná záhněda, která v sobě nese vnitřní pyramidální fantomy a má na jedné ploše okno do krystalu - jako vstup, který je lemovaný červenou esencí a ukotvenou půdou, jakožto napojení na vrstvy DNA a posvátnou krev chrámu Těla. 

Takovýto krystal je zde především pro ukotvení Vědomí a Světla, příjem Nových energií a informací, které se skrze nás a naše Uvědomění chtějí stáhnout a projevit ve hmotě. Neboť právě záhnědy jsou těmito pomocníky, které nám vždy pomáhají dělat kroky vpřed a konat tak, aby to bylo v souladu s naším každodenním životem.

Kódy, které k nám sestupují, nám postupně odkrývají obrazy a naši úlohu v ní, můžeme se nyní podívat a odhrnout další závoj, neboť jsme připraveni vidět příběh opět z dalšího nadhledu.

Tento krystal jako přenašeč zpráv nám pomáhá stáhnout a přijmout informace této doby, technologie a vše, čeho jsme byli součástí - jak síly kolektivní, tak pak osobní, co my sami neseme v našem DNA otisku...Můžeme se koukat přímo do hlavní plochy krystalu a uzřít obrazy, jenž nám v této živé záhnědě budou vyjeveny.

Záhněda k vám ale také bude promlouvat tak, jaká je vaše přirozená zesílená schopnosti...obrazy nebo vizí, přímo zprávami, intuicí, písmem, vyjádřením skrze slova. To vše je na vás jaké technice se otevřete a propustíte skrze vaše Vědomí a posvátné tělo, Srdce energie, kódy a slova, které se zde skrze toto krystalické Vědomí chtějí ukotvit...

Je to nádherný kus krystalického Vědomí působící do roviny hmoty a nejhlubších naších energií, které v sobě nese a máme je uvolnit, pohlédnout jim do očí, přijmout sám sebe nejen skrze minulost, ale přijmou krásu a velikost Duše, sílu, kterou neseme.

Záhněda má: 950 g


5 555,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ