Záhněda Mistrovská Hůlka 24 cm

Vyprodáno

Mistrovská světelná záhněda do rukou Vědomé bytosti, jenž s krystaly pracuje nebo si rozpomínává na tuto práci s krystaly.
Jedná se o velmi silnou mistrovskou záhnědou, jenž nese holografické záznamy, kódy a symboly, jenž vyprávěji pradávný příběh. Samotný porch krystalu můžeme navnímávat skrze náš jasnocit a vnímat obrazce a příběhy, jenž na sobě krystal nese. 

Příběh pra-původních čistých energií a záměrů plánu Země. 

Krystal nás zarovnává do našeho osobního světelného portálu, ve kterém se Vše propojuje, kde jsme součástí Všeho, kde jsme napojeni na samotný Zdroj, kdy my jsme částí Zdroje. A tento vývoj, příběhy jsou zepsány do našich záznamů, které čekají na naše rozpomenutí a přijetí všech částí, všech našich stran. 

Každá část krystalu nese určité informace. Vědomí a vše se stává naší součástí, zapadají částečky do naší osobní skládačky - do skládačky Zdroje. Poznání sebe sama. 

A tak i v každé energii a vibraci z tohoto krystalu prší fontána - vodopád kódů a vibrací, které se chtějí předat jak do prostoru, tak především do našeho pole, kdy můžeme tyto energie skrz krystal a naše Vědomí snáze uchopit, přijmout  v jazyce, kterému budeme rozumnět, aby vše bylo v souladu s námi. 

Tento krystal přichází jako Posel Nové doby, Nových energií a kódů. Jeho Vědomí je napojené jak zde, tak ve vyšší Sféře.

Tato mistrovská záhněda pomáhá ukotvovat na Zemi nové informace, energie a kódy, aby vše nové, co přichází na Zemi bylo ukotveno a začalo se to používat a praktikovat. Jsou to jak informace k novým projektům, nápadům, tak také novým technikám, které ještě na Zemi nebyly praktikovány.

Krystal je krystal osobní, hůlka, jenž se pevně drží v rukou. Kdy stojím pevně nohama na Zemi, hlavou v nebesích s otevřenou korunou, kdy přijímám Vyšší Vědomí, že konám tak, jak cítím v souladu s Nejvyšším dobrem a Božským plánem, plánem mojí nádherné duše. 

Kráčím. Konám. Žiju. 

Pomáhám. Podporuji. Spolupracuji. 

Jsem. Jsme. 

Zdroj.

4 660,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ