Záhněda mistrovská ISIS

Vyprodáno

Mistrovská záhněda v posvátném tvaru krystalu ISIS, jenž zastupuje harmonii a rovnováhu světla a temnoty, mužské a ženské energie a jejich projevy, vesmírný řád a spolupráci. Odlišné principy, které jsou zároveň Jedním. 

Takovýto krystal Rovnováhy, nám odkrývá v našem životě situace, které nejsou v harmonii a i kdy mi sami nejsme ve svém středu. Je to harmonie uvnitř nás, která se pak projevuje navenek v našem běžném životě. 

Zároveň nás vybízí reagovat nově, v nových energiích v souladu s naší esencí. 

Jaké máme osobní hranice? Umíme je správně používat? Kdy máme pevně stát za sebou a a nepovolit ani vlásek, a kdy naopak jsme v něčem velmi pevní a máme polevit nebo otevřít se novým názorům.

ISIS krystal nám také pomáhá ukazovat a pochopit naše schopnosti, skutečně na Zemi poznat svoji esenci, plně poznat SAMI SEBE ve své síle, nohama na Zemi a hlavou v oblacích. 

Jsme zde pro to, abychom naše dary projevili, sdíleli je s ostatními, nenechávali si je pro sebe, objevovali a zkoumali to, co nám bylo dáno a těmito dary pomáhali lidstvu při vzestupu, osvobození. 

Dovolili si projevit sami sebe, cítili, že na to všechno nastal ten pravý čas...

Záhněda ISIS má na fotce nahoře jak vidíte malé ťuktuní, odřeninu. Na síle a vyzařování krystalu to nic nemění, každopádně zde cena je snížená z 2800 kč na 2400 Kč. 

2 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ