Záhněda mistrovská špice + fantom + strážce záznamů

Vyprodáno

Obrovská mistrovská záhněda zde přichází s velkou zdrojovou silou, je nositelem fantomů a navíc je Strážcem Záznamů.

Je to opravdový poklad nezměrné síly, proto je pro člověka, který se cítí být připraven mít po boku a ve spolupráci tohoto krystalového mistra, který je vědomím ukotvený i ve Vyšších krystalickýc sférách.

Tento krystal v sobě nese Záznamy vývoje planety Země a napojení na Alkion.

Zároveň má v sobě tento krystal ukotvené informace a hologramy pro Vzestup, neboť byl sám přítomen vzestupu jiné civilizace...převibrování, povznesení, navrácení do Zdroje...jaká bude tvá cesta? 

Tato mistrovská záhněda samozřejmě tak jako ostatní vysokovibrační krystaly záhněd pomáhá ukotvovat na Zemi nové informace, energie a kódy, které na Zemi přicházejí, aby vše nové, co přichází na Zemi bylo ukotveno v krystalové mřížce a začaly se tak věci rychleji měnit používat. 

Pokud tyto nové energie projdou navíc skrz fyzická těla, energie mnohonásobně rycheji narůstá, což je v tuto dobu velmi důležité... 

Vnímat svůj střed, svou energii bez iluzí, bez zátěží rodových, kolektivních, být ve svém osobním portálu, svém světle, ponořen do hloubky svého Srdce.

Krystal má 2 kg


7 800,00 Kč

STRÁŽCI ZÁZNAMŮ

Velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost vesmíru.

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných dimenzích vesmíru. tyto krystaly se zhmotnily na zemi, aby mohly vyzařovat a předávat zdrojovou pravdu, která mohla být na zemi manipulována nebo neviděna.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání a tak jej můžeš rozklíčovat a otevřít právě naše srdce. jejich vědění se nedá zneužít, neboť záznamy jsou předány pouze člověku s čistými záměry.

Tento krystal si vybere tebe, pošle své světlo do tvého srdce a ty budeš cítit, že tento krystal ti náleží. i když si nepřipadáš pro práci s ním povolaný,

Věř, že tvůj čas nadešel...

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ