Záhněda mřízkovaná Duhová

Vyprodáno

Nádherná záhněda z Madagaskaru, která má unikátní krystalickou mřížku, která zesiluje světlo, energii kterou skrze krystal vysíláme - přijímáme a především působí na posvátnou geometrii našeho fyzického těla. 

Je také živoucí, plná světla a duhových energií, která nám pomáhají jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, ale také přijímání vysokých dávek světla ve spojení s naším fyzickým tělem...

Tento krystal je vhodný mít mimo jiné také přes noc nebo pokud se ve svém těle nebudete cítit úplně příjemně. Díky silným vlnám světla.. tato záhněda pomáhá v přijetí, puštění starých věcí a přijetí Nových energií a kódů až na DNA a buněčné úrovni...

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce. 

Jsou také vhodným průvodcem v období, kdy toho máme mnoho, máme rozvířené energie nebo nám neustále něco jede kdy na nás působí mnoho energií a nebo v životě přichází velké změny a my se potřebujeme dostat do našeho středu a uklidnit se.  Stáhnout všechno, co na nás působí, ukotvit to, ale také umět energie odklonit, pokud je již nepotřebujeme nebo nemáme na řešení dostatek energie. 

0,77 kg

2 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ