Záhněda Nové Doby a Posunu

Vyprodáno

Speciální a výjimečný krystal světelné záhnědy, jenž obsahuje dva zdrojová jádra, dva semena života, které se staly ve své celistvosti Jedním. Zářičem, který nese a vysílá do prostoru energie a kódy Nové doby a neustýlý Posun.

Krystal, jenž prochází mnohými dimenzemi a prostory, je propojený se Zdrojovým Věděním, a tak se jeho energie a vyzařování neustále proměňuje a aktualizuje, nejen pro energie kolektivní, ale také vaše osobní. 

S každým posunem, prací na sobě nebo dokonce přijatou informací, pochopením, ukotvením energií v našem Vědomí, to vše se ihned aktualizuje a začne vysílat energie nové pro vaše nové vibrace, další brány a další úroveň. 

Pomáhá nám to také v otevírání se novým možnostem, novým postupům, technikám a přizpůsobit se neustálým změnám. 

Je to také Krystal, jenž nám předává vyrovnání mužské a ženské energie a její pochopení, spolupráce a tvorba na mnohých úrovních. 

V krystalu je toho mnohé, akášické vrstvy, moudrost fantomů, symboly a diamantové energie...co všechno načerpáme, jaké komnaty krystalu otevřeme a jak je využijeme pro sebe nebo pro dobro ostatních, záleží opravdu jen na nás samých...


4 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ