Záhněda špice s duhou - channeling

Vyprodáno

Nádherný světelný krystal ve tvaru channelingové záhnědy, která přichází jako průvodce pro stahování informací, které se týkají jak naších osobních informací, tak těch kolektivních. Silný krystal s nádhernou vnitřní duhou.

Záhněda je zde pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Channelingový krystal nás učí komunikovat a přijímat správně informace, které bychom si měli potvrzovat především přes naše Srdce. Je to napojení a stáhnutí informací, energií, pocitů skrze světelné vysokovibrační sféry, stačí najít jazyk, kterým komunikujeme my a určit to, jak by k nám měli promlouvat.

Přijímat informace, které můžou mít různý charakter, naučit se poznat tyto energie a pocity, které u nich vnímáme, a tím si být pak snadněji jistí v tom, s kým a čím vlastně komunikujeme.

Jsou to zkoušky, kterými prochází mnoho světelných pracovníků, zkouška jenž je zasvěcením jako dar z nebes světelné sféry, která slouží pro učení a naší ochranu pro budoucí otevření se něčemu, co nás čeká...

Je to nádherný ukotvující a přesto světelný kousek záhnědy. 

0,6 kg

3 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ