Záhněda spojovatel času

Vyprodáno

Surová hůlka záhnědy, kde se ve své středové části se nachází okno, skrz které můžeme uvidět věci a situace za oponou, abychom se nazaujatě stali pozorovali a viděli skutečný příběh, a tím i onen uzel určité situace, kterou můžeme řešit.

Krystal dokáže putovat časy, oknem můžeme vidět jak svou minulost, životy, které jsme prošli a především situace, které se nám opakují a vznikly v minulém životě - abychom si z nich vzali poučení a situaci změnili.

Můžeme také nahlédnout do budoucnosti, pokud jsme na křižovatce a potřebujeme podporu svého Vyššího Já.

Těmto typům krystalů se říká window quartz.

Samozřejmě dnešní čas je velmi rychlý a vše se mění. Mnoho bytostí vnímá, že by už dávno měli dělat své poslání, avšak také duše cítí, že na některé věci ještě lidstvo není připraveno, plány duše se tak přizpůsobují a mění podle našich potřeb.

To co je nám ale dané, jaké dary si zde neseme a které bychom měli s ostatními sdílet pro nejvyšší dobro a Vzestup, nechť se nám v pohledu na krystal zobrazí.

Krystal se přikládá oním okýnkem na 3. oko nebo pokládá celý na naše Srdce, pokud spíš vnímáme pocity a nebo se v uvolněném a meditativním stavu dostáváme do onoho krystalického okénka.. 

Samozřejmě se jedná o záhnědu, která je obecně vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce.

Pomáhá nám ukotvit se v sobě, v Zemi a spočinout, uklidnit se, vydechnout.

0,29 kg 

2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ