Mistrovská Záhněda strážce záznamů Průvodce Ó-Tavi

Vyprodáno

Obrovská mistrovská záhněda zde přichází s velkou zdrojovou silou a navíc je Strážcem Záznamů s Průvodcem O-Tavi.

Je to opravdový poklad nezměrné síly, proto je pro člověka, který se cítí být připraven mít po boku a ve spolupráci tohoto krystalového mistra, který je vědomím ukotvený i v 6. dimenzi na více místech.

Tento krystal v sobě nese Záznamy vývoje planety Země a také lidí a Sluneční soustavy. Zároveň má v sobě informace a kódy pro Vzestup, neboť byl sám přítomen vzestupu vývoje jiné civilizace, která prošla podobnou cestu jako my lidé. I když události a vše se zdá být jiné, vždy existuje nějaká podobnost, principy a řády Vesmíru. 


6 300,00 Kč

Krystal nese mnoho učení a Vědění různých technik, které pomáhají i zde na Zemi. Je to jako kniha, do které můžeš nahlédnout. 

Záhněda strážce záznamů má Průvodce O-Tavi, který je velmi moudrý, takový stařešina, který má velmi krásnou poklidnou a hlavně usměvavou energii. Ukazuje a předává, že vše je mnohem jednodušíí, než si ve skutečnosti myslíme. A tak se můžeme uvolnit. Brzy bychom měli i praktikovat techniky a učení, které je velmi přímé a jasné, nejsou to žádné složité rituály. Pomocí tohto krystalu bude docházet k předání učení i technik, které nám pomůžou v kvantovém zvýšení vibrací. 

Jednu zprávu chce předat všem, kteří toto nyní čtou: 

DECH. 

Zaměřte se na váš dech, který přináší do vašich těl obrosvkou životní energii, s dechem můžete vše velmi rychle změnit a je to právě tak jednoduché, protože k dechu má přístup úplně každý, úplně kdykoliv. 

Tento krystal zde má Vědomím své spřízněné podobné bratry, kteří na Zemi utváření světelnou kotvící síť. 

Tato mistrovská záhněda samozřejmě tak jako ostatní vysokovibrační krystaly záhněd pomáhá ukotvovat na Zemi nové informace, energie a kódy, které na Zemi přicházejí, aby vše nové, co přichází na Zemi bylo ukotveno v krystalové mřížce a začaly se tak věci rychleji měnit používat. Pokud tyto nové energie projdou navíc skrz fyzická těla, energie mnohonásobně rycheji narůstá.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ