Záhněda surová špice

Vyprodáno

Surová záhněda jako pomocník na duchovní cestě, pro stahování a ukotvování Nových kódů Země, v propojení s naším fyzickým tělem, přepisy na buněčných, DNA úrovních. 

Záhněda jako krystal pro ukotvení duchovního Vědění, rozpomínání toho, co jsme všechno v životě zažili, aby se plně ukotvilo ve hmotě a my nezůstali jen u neuskutečněných vizí nebo imaginárním světě. Ale abychom se vším byli plně propojeni, abychom určité věci pochopili, a zažili více AHA okamžiků. Některé věci nejdou pochopit a mají tak být, ale některé jsou právě důležité uvědomit si, pochopit je, aby každá naše buňka, celé naše Já mohlo tuto Novou energii vyzářit - stát se jí, nejen ji chtít...

Záhněda nás učí propojovat se s Matkou Zemí a učí nás neustálému uzemnění při každé situaci, jako ochrana, abychom mohli letět ještě výš. 

Krystal nás učí přijímat hmotu, své tělo, systém, řád, vyrovnávat duchovní stránku a běžné fungování, aby jsme měli život v souladu.

Krystal nás učí být pozorovatelem a naladit se na přírodn cyklus, vývoj v určitých situacích, kdy vše může jet velmi rychle a pak je čas naučit se Trpělivosti a počkat na tu správnou chvíli.

Vše se děje tak, jak má, nehodnoťme, věřme, konejme kdy máme, stahujme nové technologie, nové myšlenky, prozkoumejme nové cesty, vykonejme vše v naší fyzické realitě, čas pro změny je právě nyní. 

2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ