Záhněda Světelná drůza - 2,7 Kg

Vyprodáno

Nádherná drůza světelné záhnědy, která má 2,7 kg s krásnými dokonalými krystaly, které v sobě nesou unikátnost jedinečných mistrovských krystalů - Spojovatel času, ISIS krystal, Dévický chrám... v jednom silném Zdrojovém Celku.

Jedná se o drůzu, která je ukotvená jak na Zemi, komunikuje se zemskými krystaly, smaragdovými deskami vně Země, tak její krystalické světlo a je také ukotveno ve vyšší světelné sféře. 

Mistrovský kousek, který nám pomáhá v neustálé očistě veškerých energií,  které nás můžou obklopovat, aby naše místo, kde žijeme, bylo plné světla, našich energií, prostoupeny Vědomím, Pravdou, Čistotou a Láskou. Aby bylo odkloněno vše, co v tomto prostoru nepotřebujeme. Jako krystalický vodopád, který nás očišťuje. 

Je to také hloubka Zdroj, který nám pomáhá v přijímání a POCHOPENÍ - UCHOPENÍ - veškerých ducovních energií, symbolů, kódů, vibrací, které se dostávají co našeho pole. Abychom to vše, dokázali v sobě integrovat, pochopit, žít. Nejen tyto informace stáhnout a nevědět, co s nimi. 

Je to světelná háhněda, jejíž světlo nám ukazuje, jak můžeme cestovat na světelných paprscích, propojovat se se vším, co je naší součástí a co opět čeká na naše přijetí, být propojeni ve svém osobním portálu s Vyššími Já, vnímat duchovní rodinu a být součástí onoho CELKU. 

Je na čase otevřít naši 13. komntatu, přiznat si, kdo jsme a jak na tom jsme, nebýt v iluzi a projít Vědomím atrální rovinu, jenž byla vytvořena iluzemi lidí. Jít za to, co si myslíme, že tak je. Naladit se na Prvotní informace, enegie, na samotný Zdroj, kde jsou veškeré odpovědi na veškeré otázky. 

Tato nádherná světelná záhněda v sobě nese také zlaté energie, které budou procházet naším fyzickým tělem, naší krví a zde aktivovat a propojovat dráhy, které mají být v opět v synergii, narovná naší posvátnou geometrii těla, kde můžetem plně svléknout starou kůži se vším, co již bylo, očistit se a přivítat své Nové - Vědomé - Propojené Já Jsem - My Jsme. 

Drůza má 2,7 kg a cca 22x16x13 cm

11 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ