Záhněda světelných sfér s ploškou

Vyprodáno

Nádherná záhněda světelných sfér, plná energií, vibrací, světla, moudrosti a galaktických příběhů. V každé části krystalu můžete vnímat různé esence, bytosti z jiných sfér. Záhněda je pulzujícího světla a je neustále proměnlivá. Je to krystal z Madagaskaru a má plošku tak, aby mohl vyzařovat své světlo do prostoru. 

Vždy, když se do ní podíváte, uvidíte něco jiného a to jiné je právě to, co máte uvidět. V oné chvíli, v onom nalazen - kdo k vám promlouvá, kdo se vám chce ukázat a co přináší... ?

Je to esence nanebevzatých mistrů, archandělů, draků, pracovníků světla, jenž jsou propojeni s vámi, ale také kolektivně s planetárním vzestupem. V záhnědě můžete vnímat různorodost a neustálou Změnu. Změnu, na kterou se nedá připravit, která se neustále děje.

Aktivace světelných vyšších těl, které přinášejí moudrost a vědění do těl nižších, kde dochází k odemykání klíčů, očišťování kódů a programů na kolektivní úrovni a jejich přeměně.

Záhněda je zde pro ty, kteří pracují s kolektivními energiemi, kteří cítí že svým konáním ovlivňují mnoho dalších věcí, že vše má hlubší význam. Záhněda je nenápadným krystalem, ve spojení se světlem (jakýmkoliv) jasněji můžete vnímat sféry a předání, které krystal v sobě nese.

Mimo všechny tyto krásné věci, které tento poklad nese má samozřejmě hlubokou energii, která vše umí ukotvovat, je to moudrý krystal, který je velmi dobrým ochráncem a nejen v astrálu a při spánku od nás dokáže odkloňovat negativní a nízkovibrační energie.

I v hloubce najdeš světlo. 

0,95 kg


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ