Záhněda světelných sfér - 1,3 kg Maragaskar

Vyprodáno

Nádherná záhněda světelných sfér, plná energií, vibrací, světla, moudrosti a galaktických příběhů. V každé části krystalu můžete vnímat různé esence, bytosti z jiných sfér. Záhněda je pulzujícího světla a je neustále proměnlivá. Na fotografii nejde zachytit její světlo, neboť se v něm vše odráží. Je pro člověka, který se s krystaly rád tulí a má rád fyzický kontakt, je to hladivý kámen, který můžeme příjemně držet v dlaních. 

Vždy, když se na ní nacítíte, příjde k vám něco jiného.

Je to esence nanebevzatých mistrů, archandělů, draků, pracovníků světla, jenž jsou propojena s vámi, ale také kolektivně s planetárním vzestupem. V záhnědě můžete vnímat různorodost a neustálou Změnu. Změnu, na kterou se nedá připravit, která se neustále děje.

Záhněda je zde pro ty, kteří pracují s kolektivními energiemi, kteří cítí že svým konáním ovlivňují mnoho dalších věcí, že vše má hlubší význam. Záhněda je nenápadným krystalem, ve spojení se světlem (jakýmkoliv) jasněji můžete vnímat sféry a předání, které krystal v sobě nese.

Mimo všechny tyto krásné věci, které tento poklad nese má samozřejmě velmi hlubokou energii, která vše umí ukotvovat, je to moudrý krystal, který je velmi dobrým ochráncem a nejen v astrálu a při spánku od nás dokáže Jsou také odkloňovat negativní a nízkovibrační energie. 

Samzřejmě se záhnědou můžeme i usínat :) a nechat taky naše fyzické tělo dokonale ukotvit a nechat energeticky přes noc uvolnit a propoustit vše, co potřebujeme, abychom se ráno opět mohli Znovu-Zrodit.

Záhněda má: 1,3Kg

2 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ