Lemurská Záhněda - hůl Tvůrce

Vyprodáno

Obrovská lemurská hůl Tvůrce, která má skoro 1 kg. :-) Je zde pro toho, kdo vnímá, že by měl při ,,práci,, držet pořádný kus krystalu v ruce a skrz to vykonávat určitou energetickou práci, stahovat velkou dávku energií do Země. 

Tato lemurská záhněda je velmi propojená se Zemí a obecně pro ty, kteří si ověřují přijaté energie skrze své tělo, pocity, emoce, a tak se učí rozpoznávat sílu osobního ega a toho, co se skutečně má stát. Je to i určitý strážce naší energie, abychom vždy měli otevřenou mysl i na věci, které už jsme si 1000x ověřili, že tak fungují. Ale zkrátka může přijít den, kdy věci budou fungovat zase jinak, jinak a jinak. 

Je to propojení moudrosti zapuštěných zemských kořenů, kde koruna pak sahá do nebes a vnímá vše okolo, je v přímém napojení na Zdroj. 

Obrovská mistrovská záhněda zde přichází s velkou zdrojovou silou. Je to krystalový poklad zajímavé energie a síly, je pro člověka, který se cítí být připraven mít po boku a ve spolupráci tohoto krystalového mistra, který je vědomím ukotvený na Zemi, ale i ve Vyšších krystalických sférách.

Zároveň má v sobě tento krystal ukotvené informace a hologramy na stránách krystalu, dokonce na spodní části pak začíná růst do katedrály, kde začínají malé výstupky na ploše krystalu. 

Tato mistrovská záhněda samozřejmě tak jako ostatní vysokovibrační krystaly záhněd pomáhá ukotvovat na Zemi nové informace, energie a kódy, které na Zemi přicházejí, aby vše nové, co přichází na Zemi bylo ukotveno v krystalové mřížce a začaly se tak věci rychleji měnit používat.

Pokud tyto nové energie projdou navíc skrz fyzická těla, energie mnohonásobně rychleji narůstá, což je v tuto dobu velmi důležité...Tak i tento krystal dokáže stáhnout obrovské množství energie - síly, a tak je pro ty, kdo tyto energie již ustojí nebo jsou na ně zvyklí :) 

Vnímat svůj střed, svou energii bez iluzí, bez zátěží rodových, kolektivních, být ve svém osobním portálu, svém světle, ponořen do hloubky svého Srdce.

0,92 kg - tento krystal může být pro silnou ženu, nebo také muže...


4 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ