Lemurská Zvonící Záhněda Tvůrce

Vyprodáno

Obrovská lemurská záhněda jako zvonící krystal pro Tvůrce, která má skoro 1 kg. :-) Je zde pro toho, kdo vnímá, že by měl při ,,práci,, držet pořádný kus krystalu v ruce a skrz to vykonávat určitou energetickou práci, stahovat velkou dávku energií do Země nebo k lidem nebo skrze své Vědomí...

Tato lemurská záhněda nás zarovnává do našeho osobního světelného portálu, ve kterém se Vše propojuje, kde jsme součástí Všeho, kde jsme napojeni na samotný Zdroj, kdy my jsme částí Zdroje. A tento vývoj, příběhy jsou zepsány do našich záznamů, které čekají na naše rozpomenutí a přijetí všech částí, všech našich stran.

Je to i určitý strážce naší energie, abychom vždy měli otevřenou mysl i na věci, které už jsme si 1000x ověřili, že tak fungují. Ale zkrátka může přijít den, kdy věci budou fungovat zase jinak, jinak a jinak.

Obrovská mistrovská záhněda zde přichází s velkou zdrojovou silou. Je to krystalový poklad zajímavé energie a síly, je pro člověka, který se cítí být připraven mít po boku a ve spolupráci tohoto krystalového mistra, který je vědomím ukotvený na Zemi, ale i ve Vyšších krystalických sférách.

Tato mistrovská záhněda samozřejmě tak jako ostatní vysokovibrační krystaly záhněd pomáhá ukotvovat na Zemi Nové informace, energie a kódy, které na Zemi přicházejí, aby vše nové, co přichází na Zemi bylo ukotveno v krystalové mřížce a začaly se tak věci rychleji měnit používat.

Vnímat svůj střed, svou energii bez iluzí, bez zátěží rodových, kolektivních, být ve svém osobním portálu, svém světle, ponořen do hloubky svého Srdce.

Krystal je krystal osobní, hůlka, jenž se pevně drží v rukou. Kdy stojím pevně nohama na Zemi, hlavou v nebesích s otevřenou korunou, kdy přijímám Vyšší Vědomí, že konám tak, jak cítím v souladu s Nejvyšším dobrem a Božským plánem, plánem mojí nádherné duše. 

0,51 kg

4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ