Záhněda zlaté sféry + mnoho Fantom

Vyprodáno

Nádherná záhněda světelné zlaté sféry, která v sobě nese více Fantomů. 

Tato záhněda je propojena se zlatou sféru, jenž je napojena také na zlaté města České republiky, jenž jsou ve vyšších dimenzích (Zlatá Praha) a kde mnoho z vás může mít různé sny nebo vize. Je to učení jenž se předává o událostech, které mají být zde vykonány. 

Stáhnutí informací a Vědění přes FYZICKÉ TĚLO do Země a do mřížek. 

Záhněda je zde pro ukotvení i vašeho Vědění, schopností a všeho, co nesete nebo je pro vás, až budete připraveni nachystáno. 


1 500,00 Kč

Fyzické tělo je důležitá součást naší duchovní cesty. Mnoho lidí nese spoustu informací, ale tyto pravdy nežijí... nebo se neustále honí za dalším věděním a jejich fyzická těla pak mohou být nemocná. Jde o přijetí signálu těla a hmoty.

Spolu s krystalem ale půjdete přes různé vrstvy, události jak zemské, tak galaktické, které se vám ukáží v pravém světle, ty, které máte emočně prožít, příjmout a uvolnit.

Krystal je tady pro toho, kdo se nebojí jít k podstatě věcí, kdo chce pustit bolest, strachy a další omezení, které nám mohou bránit v projevení naší velikosti a síly.

Vyslaným paprskem z krystalu můžeme uvolňovat i vědomé bloky v našem těle a také rozpouštět strach a emoce, které máme uvolněné v našem solaru.

Krystal můžeme záměrem také naprogramovat, aby nám pomohl ve vědomém uzemnění a také stáhnutí aury na určitých místech. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ