Záhněda zlatých sfér

Vyprodáno

Nádherná světelná záhněda, která je plná zlatého světla, její energie jsou velmi nové, lehké, hravé a neustále se proměňující. Je to jako kousek světelné galaxie plné života a energií. 

Takovýto krystal nás nalazuje na podstatu naší duše, úkoly, které bychom zde chtěli vykonat, avšak také nám ukazuje Lehkost a Radost, že vše bychom měli brát s radostí a lehkostí, že vše přichází právě v přirozeném plynutí. 

Pomáhá v tom, abychom v každodenním životě uviděli radost z maličkostí, více se radovali, byli jako děti, znovu uvěřili v zázraky, znovu uvěřili v bytosti, které jsou součástí tohoto světa. Abychom ve svém srdci, ale také celém těle cítili, že věci jsou jinak a že jsou lehké, plynou a vše se děje...

Že jsme na naší cestě podpořeni, že nejsme sami, že je o nás postaráno.

Že jsme přišli život na Zemi si především užit, nebrat věci tak vážně, vyzkoušet vše, co je ve hmotě možné... není duchovnějšího člověka, jen toho, který opravdu žije ve svém srdci, ať je milionář nebo samotář, který žije v lese, nic není víc a nic není míň. Všechny projevy Vesmíru a Božské dokonalosti JSOU.

Skrz krystal přichází energie hravosti, radosti, pochopení, čisté ,,dětské,, bezpodmínečné energie, která se chce ukotvit na Zemi.

Zlaté sféry jsou státy, města ve vyšších dimenzích, je to úroveň naší vyšší podstaty a vyšších potenciálů na které se můžeme naladit a přijmout je do našeho kolektivného bytí a skrze záhnědu jej stáhnout do naší zemské mřížky. 


2 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ