Záhněda zvonící krystal

Vyprodáno

Surová mistrovská záhněda jako osobní krystalová hůlka, která ve své špici přechází do katedrálového krystalu s více špicemi. Tato nádherná hůlka je zároveň zvonivým - zpívajícím krystalem, která vysílá do svého okolí a skrze dimenzionální prostory své krásné a léčivé vibrace a zvuky.

Tyto krystaly obsahují kódy a klíče pro naše Narovnání, zastředění do naší Zdrojové podstay, pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy, naší Galaxie. Jsou to krystaly moudrosti, jejichž posláním je vibracemi a zvuky předávat svá poselství.

Tyto zvuké vibrace rozkmitávají části, které máme zablokované, nebo zastavené, tam kde potřebuje projít světlo, zlepšit průchodnost. Ale také v nás aktivují části, které pomáhají ukotvovat a pochopit naší Multidimenzionalitu.

Zvonící záhněda čeká na svého majitele, pro kterého bude tento krystal osobní, pro každodenní práci a předání, stahování informací a především jejich ukotvení do reality a našeho každodenního života. Všechny věci propojit v našem životě, plně vnímat vyšší Já v našem těle...

Tento krystal je univerzální pomocník, náš osobní krystal, který nás bude provázet na naší duchovní cestě...

3 690,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ