Záhněda špice Kristovského Vědomí

Vyprodáno

Nádherná záhněda Kristovského Vědomí s vnitřními světy. 

Záhněda je leštěná, aby vyniklo vše, co krystal uvnitř nese a mohl být jako obelisk, krystalický sloup. Je to kámen ve geometrické formě 7x3 a 3x3 poměrem stran. Je to nádherná špice plná života, ale i mnoho skrytého. 

Tato záhněda pomáhá ukotvovat nejen na Zemi, ale také v našem těle a žití - Kristovské energie, Kristovské Vědomí. Kristovské energie, které se šíří světlem a prostorem,

Nemusíme nikomu nic vnucovat, lidi přesvědčovat, obhajovat své názory, neboť Pravda a Kristovské Energie jsou jako čistá Pravda, která lze velmi průzračně vidět a především cítit. Jsou to energie a kódy, které se předávají a zesilují skrze čistotu našeho Srdce, našich záměrů, spolupráce, neposuzování, nehodnocení, ale respektování každé živoucí bytosti, jenž tady má svůj úkol i svůj záměr.

Kristovská záhněda nás učí pokoře ve všech situacích, vděčnosti k darům života, toho, co zde na Zemi můžeme prožívat, abychom nikdy nezapomněli na hodnoty, které nás dělají tím, kým jsme.

Nalazuje nás na naší podstatu a osobní dary, které neseme, přijetí naší síly a nových energií a informací do našich fyzických těl, až do úrovně DNA nejen pro nás, ale působí na kolektivní vědomí.


2 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ