Záhněda mistrovská špice + sagenit

Vyprodáno

Nádherná obelisková záhněda, která má 1 kg a tak je vhodná jako krystal do prostoru, pro osobní práci, aby se veškeré Nové energie, duchovní Vědění, které jsme přijali, stáhli do svého pole a začali je ŽÍT. 

Je to pomocník, který odvádí svou práci svoji Přítomností, ve chvílích, kdy mu ani nemusíme dávat plnou pozornost. 

Pomáhá jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, ale také přijímání vysokých dávek světla ve spojení s naším fyzickým tělem a jeho následnou rekalibrací. Pomáhá tělu se zregenerovat především přes noc, abychom mohli pokračovat na své cestě ve své síle. Urychluje tím určité fyzické procesy a tím dokáže i posunout věci, které se nám dlouhodobě dějí a cítíme, že se nějak neposouvají...

Její energii můžeme napojit na vlákna DNA (stačí si představit nebo požádat) pokud jsem na fyzické rovině prošel určité zkušenosti. Kde pak z DNA záznamů bude zrcadlit energie, které máme jako duše ještě před příchodem na Zemi. 

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce. Abychom energií neplýtvali jen pro to, že se pro něco nadchneme.

Sloup záhnědového světla nám pomáhá pochopit, že vše je projeven naší hloubky, toho jak přemýšlíme, čemu věříme... vede nás cestou k osobní odpovědnosti a přijetí síly. Že já jsem ten, který může věci změnit, a ta chvíle je právě teď...

Záhněda: 1 kg 

5 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ