Záhněda Channeling + Fantom + Venušiny vlasy

Vyprodáno

Nádherný světelný krystal ve tvaru channelingové záhnědy, která přichází jako průvodce pro stahování informací, které se týkají jak naších osobních informací, tak těch kolektivních. 

Tato záhněda navíc v sobě nese ve svém vrcholu  fantom, což je velmi silný krystal, který je propojený s hlubokou moudrostí vývoje duše, vesmírného řádu a Zemsko-galaktických informací. 

Unikátní spojení pak doplňují venušiny vlasy, což je rutil. Také se jim ještě přezdívá Amorovy šípy, neboť sagenit je nejen silný nositel světla, ale také je propojen s Lááááskou. A takto hlubokých krystalům záhnědy nabízí pro nás pohledy Lásky. Můžeme tak uzřít naše zranění, strachy a příběhy Duše, které ale uvidíme s láskou a pochopením, nikoliv posuzováním sebe sama. 

Záhněda je zde pro ukotvení duchovního vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním. Je pro lidi, kteří jsou více éteričtí a někdy mají pocit, že na Zemi nepatří nebo si své uzemnění neumí ani představit.

Channelingový krystal nás učí komunikovat a přijímat správně informace, které bychom si měli potvrzovat především přes naše Srdce. Přijímat informace, které můžou mít různý charakter, naučit se poznat tyto energie a pocity, které u nich vnímáme, a tím si být pak snadněji jistí v tom, s kým a čím vlastně komunikujeme.

Jsou to zkoušky, kterými prochází mnoho světelných pracovníků, zkouška jenž je zasvěcením jako dar z nebes světelné sféry, která slouží pro učení a naší ochranu pro budoucí otevření se něčemu, co nás čeká...

Je to nádherný ukotvující a přesto světelný kousek. 

0,45 kg 

2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ