Záhněda špice + draci

Vyprodáno

Světelná, duhová a stále proměnlivá záhněda jako aktivní špice se světelnou spirálovou energií, která nám pomáhá jak v uzemnění a ukotvení veškerých duchovních energií do našeho pole, ale také přijímání vysokých dávek světla ve spojení s naším fyzickým tělem...

Jedná se záhnědu, která není úplně dračím krystalem, ale zároveň v sobě má ukotvenou část toho dračího krystalického Vědomí... spojení s Dračí energií a lidmi, jenž stráží dračí Vědomí a putují na Dračí linie, kde se cítí ve své síle jako Doma. Krystal tak může být dobrým pomocníkem v otevření se dračímu světu a energiím, než nám do života vstoupí dračí krystal, u mnohých je potřebná příprava. 

Tento krystal je vhodný mít mimo jiné také přes noc nebo pokud se ve svém těle nebudete cítit úplně příjemně. Avšak zhruba první dva až tři týdny s krystalem pokud necítíme - nespíme (nemáme jej v ložnici) nebo si nás načítá a jeho aktivita by nám pro spánek nemusela dělat dobře... po plném nalazení, už jeho síla a energie bude propojena a v souladu. 

Tato záhněda má nádherné světlo, jde do hloubky, avšak je plná Světla, pomáhá nám v přijetí, puštění starých věcí a vzorců a příjetí Nových energií a kódů až na buněčné a také DNA úrovni.

Záhněda je vhodným krystalem pro ty, kteří se na Zemi se necítí úplně doma, ale vnímají hvězdy jako svůj domov, možná stále v sobě mají pocit, že jsou zde jen na chvíli, že zde nepatří a jejich srdce volá hvězdný domov.

Záhněda nám pomáhá pochopit zemské zkušenosti a chování lidí na Zemi, abychom si energie nebraly osobně, ale uměli se na vše podívat více z nadhledu a osvobodili se od soudů a přesvědčení duality, této hry.

Záhněda pomáhá lidem, kterým jsou více přirozené vize, nápady a mají neustále nové myšlenky, ale potřebují se naučit tyto energie převádět do reality, uskutečnit své vize, věci a plány dokončovat do zdárného konce.

Nádherný mistrovský kousek, který si zavolá vaše srdce. 

Váha : 1,3 Kg

7 100,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ