Záhněda Zrcadlová - katedrála - 1,7 kg

Vyprodáno

Nádherná surová světelná záhněda, energií protékající a plná aktivního světla a vnitřního prostoru. Má v sobě mnoho jemnohmotných světelných vláken, vrstev a také duhy, portály. Skrze krystal se zobrazují průvodci a archandělů jako Tvůrci dalších systémů. 

Jedná se o katedrálový krystal, který již po svých stranách má další zakončení. Jeho vnitřní prostor je plný portálů, duhy, vnitřního světa, který je neustále proměnlivý, proto slova nedají předat to, co skrze krystal proplouvá a tak může být stáhnuto do. naší sféry, neboť toho je velmi mnoho. 

Je to jako taková krystalická databanka informací. :-) V tomto krystalu je toho více ukryté energeticky i ke čtení, dospěla své fázi osobnosti Já Jsem a stává se energeticky katedrálovou energií. 

Většinou jsou katedrály propojené s uchováním určité specifické energie a také Věděním jako takovým. Skrze krystalické Vědomí se mohu napojovat na chrám, kde mohu načerpávat, vzdělávat se, hledat odpovědi nejen na mé osobní otázky, ale otázky MnohoVesmíru. Mohu přijímat a ukotvovat své poslání svou esenci na Zemi a nechat se otevírat, přijímat na všech úrovních. Pochopit sám sebe skrze galaktické Vědomí.

Důležité předání je JÍT SVOU VLASTNÍ CESTOU. Ať už je předpokládaný vývoj naší duše jakýkoliv, to poslední slovo máme v sobě a tak můžeme každý den vše změnit a jít naprosto jinou a neočekávanou cestou, tou, která nám je nyní příjemná, která je s námi, ale i s těmi nejbližšími v souladu.

Pokus se osvobodit a vytvořit Nové světelné stopy a nové techniky na Zemi, tak jak to v radosti a v lehkosti přichází.

Bořit veškerá stará přesvědčení ve všech oblastech. Udělat si vše po svém neboť toto omezení vzniká v nás.

Tento krystal je zde pro toho, kdo jej cítí svým srdcem a chtěl by znovu stáhnout Vědění a dary, které v této době obsáhl. Je zde síla odhodlání, že nic nedokáže zastavit váš posun Vpřed. 

Je to světelná háhněda, jejíž světlo nám ukazuje, jak můžeme cestovat na světelných paprscích, propojovat se se vším, co je naší součástí a co opět čeká na naše přijetí, být propojeni ve svém osobním portálu s Vyššími Já, vnímat duchovní rodinu a být součástí onoho CELKU, který je stejně uvnitř nás. 

Objev vše, co sám neseš, neboť ty sám si Nekonečností Vesmíru. 

Krystal má průvodce Taniela, jenž bude i tvým průvodcem. 7 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ