Zelený kunzit s fialovou špičkou

Vyprodáno

Nádherný oboustranně ukončený krystal zeleného kunzitu, vysokovibrační průtokové energie, který na určitém světle má i z jedné strany fialovou špičku.

Jedná se o vysokovibrační přírodní krystaly z Afghánistánu. Proč přírodní? Protože jejich cena je také dražší a opět mnoho obchodníku kunzity ozařuje, aby měly barvu.

Je to krystal, který zvyšuje naše vibrace, především působí na otevření se Nových energiím, energiím, které jsou tak silné, že z nich možná podvědomě máme strach (toho je hodně, to je moc silné, to neustojím, to mi změní život) V lehkosti a klidu nechat tyto energie prostoupit naším tělem, aby toto fialové transformační světlo nás mohlo převibrovat do vyšší úrovně našeho vědomí.

Krystaly zeleného kunzitu jsou propojeny s duchovním srdcem, bezpodmínečnou Láskou, harmonií Kosmu a Zdroje jakožto tančící Nekonečné Inteligence. 

Pozvedá respekt a úctu k nám samotným, abychom více vnímali Boha-Bohyni, kterou jsme. Otevírá důvěru v naší cestu, podporují vnitřní vhledy a vize, kreativitu a přijímání Nových energií, situací do našeho života.

Je výborným pomocníkem při meditacích pro duši, která se nedokáže soustředit a neustále jí něco lítá myšlenkami nebo nervozitou a neklidem v těle.

Konejšivá energie léčí srdce a otevírá ho bezpodmínečné Lásce, ukazuje nám naši krásu, jemnost a nevinnost, poukazuje na naši vnitřní čistotu.

52 g 

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ