Zlatý topaz krystal

Vyprodáno

Zlatý topaz z posvátné geometrie Lásky a Míru 9/11 tvořena vysokovibračními krystaly s Afghánistánu a Pákistánu, doplněna o plazmatické růženíny.

Tato geometrie vznikla jako otisk Lásky a Míru do krystalové mřížky planety Země a nesoucí se skrze krystalické Vědomí a paprsky k dalším krystalům. Krystaly z těchto území mají velmi vysoké světlo a energii, stále jsou zde ve vysokých horách fyzické krystalové chrámy. Tyto krystaly mají velmi vysoké světlo, jsou aktivní a připraveny nám pomoci v udržování osobních vibrací a také otevření se novým vyšším energiím, které skrze nás chtějí prostoupit...

Nádherný zlatý topaz jako mistrovský krystal nesoucí královské energie v propojení se slunečními zlatými kódy, zlatými městy vyšších vibrací a Novou Tvůrčí energií Boha/Bohyně.

Tekuté zlaté krystalické světlo jako jedna z nejléčivějších zlatých barev, která působí na naše energetická centra, které paprskem prosvětluje a znovu rozvibrovává, a to především oblast našeho středu - solaru, která je propojená s naší osobní silou. 

Převzetím odpovědnosti za naší energii, sílu, Tvůrcovskou silu, kterou se máme naučit používat, pracovat s ní. Stát se tvůrci našeho života, avšak vše v propojení s vyššími energiemi v propojení s naším Srdcem. 

Jeho vysoká energie nás prosvětluje a dodává nám sílu, kterou můžeme nechat kolovat naší krví, tělem a navibrovávat své energie, roztočit pole a tuto energii pak např. použít na vize, astrální cestování, komunikaci.. 

Cestovat na zlatém krystalickém paprsku. 

Je to krystal vyššího královského Vědomí, tento krystal se musí cítit.

16,8 g

1 680,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ