Krystal Selenit

Vyprodáno

Selenit je nositelem světla a umožňuje komunikaci se svým andělem strážným, vnímat jeho přítomnost a pomoc, také s andělskou říší a duchovními průvodci. 

Jeho nádherné vibrace přinášejí klid a působí především na naše vyšší centra, avšak má velmi dobrou schopnost tyto energie ukotvovat. 

Je nositelem Nové Doby, Nového Poznání. Boří stará paradigma u lidí a nalazuje je na to, jak se věci dají dělat Nově.


690,00 Kč

Díky jeho vibracím je výborným pomocníkem při všech meditacích a duchovní práci. Krystal předává, že bychom měli zkoušet praktikování telepatie, je to věc, která se musí cvičit, abychom v ní byli mistři a mohli ji začít kolektivně užívat. Právě krystaly Selenitu budou velkým pomocníkem při telepatii.

Jak nám krystal může pomoci zdokonalit se v telepatii si můžete přečíst zde: https://www.krystalgalaxy.cz/l/cviceni-a-aktivace-telepatie/

OČISTA KRYSTALU: Krystal doporučujeme čistit pouze Světlem nebo chvíli na slunci, krystalu nedělá dobře voda. 


Hmotnost: 498 g


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ